לא רק יפה

Element T6 Plus הוא רמקול שיש לו נוכחות משמעותית בכל מקום בו הוא מונח ונמצא, הרמקול מעוצב בצורת גליל רחב העומד לאורך או שוכב לרוחב. היתרון של עיצוב זה, הוא השמע המוקרן מהרמקול באופן היקפי מלא, כלומר ב-360 מעלות סביב הרמקול.מנגון השליטה על הווליום ועל העוזרת הקולית נמצא בטבעת העליונה. לטבעת התחתונה יש חיפוי סיליקון שנועד להגן מפני נפילות, וזה נמתח אחורה גם אל עבר השטח בו ממוקמים הכפתורים והחיבורים השונים. כמו כן הרמקול עמיד למים בתקן IPX6, מה שאומר שהוא עמיד בפני השפרצות מים או הפעלה בגשם – אבל לא מיועד לטבילה במים עמוקים.

רמקול נייד Tronsmart Element T6 Plus
החיבורים השונים של Element T6 Plus זוכים להגנה בדמות מכסה סיליקון אטום וכאן חבויים מספר חידושים נוספים. מלבד חיבור הטעינה מסוג USB Type-C, יש גם חיבור אנלוגי 3.5 מ"מ לחיבור התקני שמע שונים וכן חריץ זיכרון מסוג microSD כך שאפשר להאזין למוזיקה באופן מקומי ללא צורך בחיבור בלוטות' לטלפון. המעבר בין אפשרויות השמע השונות מתבצע בלחיצה על כפתור המצבים המסומן כ-'M'.

התוספת המשמעותית ביותר ב-Element T6 Plus הוא ללא ספק חיבור USB סטנדרטי, המאפשר להטעין טלפונים והתקנים אחרים היישר מהסוללה המובנית שברמקול. כך, כאשר נמצאים מחוץ לבית, לא צריך לדאוג לחשוש שאי אפשר יהיה לצלם את המסיבה בגלל שהסוללה בטלפון אזלה פתאום.

חיבורים ברמקול האלחוטי Tronsmart Element T6 Plus
בחלק העליון יש חוגה המאפשרת שליטה בעוצמת השמע על ידי סיבוב ימינה או שמאלה. חוגה זו גם מתפקדת ככפתור למענה או ניתוק שיחה, ולחיצה ארוכה עליה מפעילה את הסייעת שבטלפון. אפשר גם לבצע לחיצה כפולה מהירה לדחייה של שיחה. נוח ושימושי מאוד.

שמע קטלני ועוצמתי

צמד הדרייברים הפנימיים בתוך הרמקול מפיקים שמע בעוצמה של 40 וואט –  עוצמת השמע גבוהה ביותר ונשמעת היטב באולם סגור. גם בעת שימוש מחוץ לבית המוזיקה נשמעת למרחק רב.

שומעים נהדר - Tronsmart Element T6 Plus

בדיקה נגד מים רמקול אלחוטי ונייד Tronsmart Element T6 Plusמצב האקולייזר המובנה ברמקול נגיש בלחיצת כפתור וכולל שלושה מצבים: קולות (Vocals), בס (3D Deep Bass) ובס מוגבר (Extra Bass). בזמן שאחד ממצבי האקולייזר מופעלים צבעה של נורית החיווי משתנה בהתאם. 

הקישוריות שמציע Element T6 Plus היא בלוטות' 5.0,  אפשרות נוספת היא לחבר רמקול נוסף להאזנה במקביל, ולשם אפשר להשתמש בכפתור הזיווג TWS כדי להגיע לעוצמת שמע גבוה במיוחד.
הסוללה המובנית ברמקול הזה מציעה קיבולת של 6,600 מילי-אמפר/שעה, מבין החזקות שבתחום. היא מספיקה לעד 15 שעות רציפות להאזנה למוזיקה. 

בדיקת חסינות נגד מים ברמקול הנייד Tronsmart Element T6 Plus

פועל על Coi
0
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק